O nas

O nas  

Firma DekorGroup w branży obsługi imprez i eventów funkcjonuje od 2009r. Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie wynajmu hal namiotowych, mniejszych namiotów eventowych ,zadaszeń oraz ich wyposażenia jak również kompleksowej organizacji uroczystości ślubnych, wesel, imprez firmowych, eventów i konferencji .

W swojej ofercie posiadamy zarówno namioty  na mniejsze uroczystości jak i na duże eventy firmowe. Namioty te nadają się do imprez okolicznościowych, uroczystości weselnych,poprawin,komunii, party rodzinne, jako namioty wystawowo-targowe, eventy firmowe ,stoiska sprzedaży i wiele innych.

Nasza firma świadczy również usługi wynajmu poszczególnych elementów wyposażenia imprez.

Posiadamy w swojej ofercie meble eventowe , zastawę stołową  oraz różnego rodzaju elementy do dekoracji.

Film

To co nas wyróżnia to przede wszystkim:

Terminowość i niezawodność: Staramy się dążyć do perfekcji. Każde zlecenie ,zarówno te najmniejsze jak i  te duże jest dla nas tak samo ważne . Zlecenia zawsze wykonywane są zgodnie z oczekiwaniami klienta, gdyż to właśnie zadowolony klient jest dla nas najważniejszy.

Doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta

Mimo tego że mamy już spore  doświadczenie w organizacji oraz przygotowywaniu imprez, w tym sektorze usług nie ma monotonności , każde zlecenie jest inne ,czasami mniej, czasami bardziej wymagające, natomiast zawsze  do każdego zamówienia staramy się podejść indywidualnie.

Wysoka jakość usług przy zachowaniu umiarkowanie niskich cen

Ceny świadczonych przez nas usług wynajmu namiotów i wyposażenia, zależą od możliwości budżetowych klienta. Jesteśmy w stanie  stworzyć  zarówno imprezy niskobudżetowe jak i te w wariancie VIP. Nawet mimo niskich cen, zachowana jest wysoka jakość oferowanych usług.

Ciągły Rozwój W związku ze stale rosnącymi potrzebami klientów, staramy się nieustannie rozszerzać swoją ofertę i dostosować do wymagań klientów.

 

Chcąc jak najlepiej poznać naszą ofertę, pomysły i możliwości zapraszamy do naszej galerii w poszczególnych działach.